NFL by rád láskavosť Las Vegas Raiders

Pre tých, ktorí dávajú prednosť svojmu NFL bez toho, aby sa podobali mimosezóne alebo pokojnému pokrytiu, je tu dobrá správa: pripravujú sa základy, ktoré dávajú líniu špecializovanú domácu základňu na to, aby po celé desaťročia budúcnosť. A nielen akýkoľvek druh škandálu. Lurid veci, ktoré naozaj chytiť pozornosť. Boj bol zápach-Bautista prijateľný? Kód baseballu je nejasný…Prečítajte si viac

Pokiaľ súčasný hybúny pokračujú, môže byť v Las Vegas NFL tím do roku 2017. A nie len každý tím. Lupiči. Las Vegas Raiders. Žiadne mesto ani tím nemohli byť lepšie ako Sin City a pôvodný tím nezákonných NFL.Mladší fanúšikovia nemusia vidieť lupičov ako “zlých chlapcov”, sú to zlé na futbalovom ihrisku, ale surfovanie kanálmi prostredníctvom siete NFL, keď prehrávajú “John Rafe” je rýchly spôsob, ako zistiť, čo obraz franšízy bol raz – a čo by mohlo čoskoro znova nastať. Facebook Twitter Pinterest

Súhlasil, dnešný Raiders sú ďaleko od Raiders starých. Tím je nakoniec na ceste k tomu, aby sa znova stal pravidelným súperom v play-off, ale nikto, napríklad, porovnal mimoriadny životný štýl oddaného kresťanského stavca Dereka Carra s Kenom Stablerom. Najbližšie moderné lupiči boli k psancom prišiel v roku 2013, keď obranný koniec Desmond Bryant bol zatknutý za priestupok zločinu zločinu potom, čo sa objavil opitý a shirtless v rodine rodiny Florida.Výsledkom je možno aj najkomplikovanejší v športových stávkach Bet365 mugshot všetkých čias. To je klasické správanie človeka na Floride, nie to, čo robia veteráni Raiders. Ale novší, čistejší obraz lupičov môže a bude sa meniť, ak pristane na navrhovanom štadióne v hodnote 1,6 mld. Las Vegas Strip. Nie každý Raider by sa stal obeťou pokušenia Vegas, ale dosť by to bolo. Existencia Vegas Raiders znamená, že desiatky jediných, rozpoznateľných, dvadsaťjediných milionárov by mohli žiť po celý rok v meste, ktoré si vybudovalo svoju povesť o rozkoše. Nie všetci budú môcť dlho zostať mimo správy.Či už NFL znamená alebo nie, potenciálne to vytvára netradičné titulky v púšti v Nevade. Keď samotní lupiči sa nedostanú do problémov alebo sa nezobrazia na sociálnych médiách opitých av Johnny Manziel- v jednom z viac ako 70 kasín mesta, tímy NFL, ktoré v meste privítajú osem víkendov ročne, by mohli zaplniť prázdnotu. Zakaždým, keď hračka neskoro, neuskutočnená náprava alebo vyfukovaná pokrývka spôsobí hojdačku háčiku, počuli by sme šepkáni o holení. Každoročné plánovanie bude plné diskusií o tom, ktoré vyhliadky s “červenými vlajkami” môžu alebo nemôžu zvládnuť hranie v Las Vegas.

NFL bude musieť diskutovať o tom, či prinesie Super Bowl, do mesta nepoškvrneného v Amerike bude štít pošpiniť.To nie sú problémy, ktoré prichádzajú s tímami NFL, ktoré hrajú v kurióznych osadách ako Green Bay, Wisconsin alebo East Rutherford, New Jersey. Dokonca aj dystopian (a veľmi realistické) futbalové drámy Playmakers neodvážil dať tím v Las Vegas. Pamätajte si, kedy bol muž NFL roka zatknutý Eugenom Robinsonom za to, že v noci pred Super Bowl XXXIII požiadal o prostitútku v zlej časti Miami?Celý Las Vegas by sa mohol nazvať komplikovanou sekciou a pridávanie tímu NFL pravdepodobne nezmení veci. “Las Vegas”, Carolyn Goodman, hovorí, že mesto je otvorené pre obchod NFL: “Myslím, že sme určite dosť dospelí a pripravení na to, šport a už niekoľko rokov – pretože sme vyrastali na viac ako 2,1 milióna obyvateľov a majú viac ako 42 miliónov návštevníkov. ”

Aha, áno. Návštevníci. Lupiči prinášajú špeciálny druh návštevníkov, ktorý žiadny iný tím nečiní. Obličejom maľovaná ramenná podložka, ktorá má na sebe šarvátku, ktorá by mala žalovať výrobcov Mad Max: Fury Road za krádež príbehu cesty beznárodnej cesty Raiders.Fanúšikovia družstva ich nasledovali z Oaklandu do Los Angeles a znova, takže – vylúčenie otázok týkajúcich sa extrémizmu – nie je dôvod, aby sa im nepodarilo skočiť do dunských kočíkov a cestovať cez štátne linky, aby ich videli aj vo Vegas.

Aký pohľad bude. Viac ako 60 000 týchto spravodlivých občanov sa uvoľnilo na uliciach Las Vegas štyri mesiace do roka, zatiaľ čo ľudia, ktorí cestujú do mesta pre účtovné konferencie, sa strachujú za výhernými automaty.

Nie je nič, čo by nemalo milovať Las Vegas Raiders, ak máte radosť z chaosu. Žiadny iný majiteľ patriotov Robert Kraft nedávno podporil tento krok a povedal USA Today: “Myslím, že by to bolo dobré pre NFL.Pre mňa si myslím, že určite skutočnosť, že Las Vegas má aspekt hrania hazardných hier, je ďaleko zatienená hodnotou zábavy, ak chcete, rodinné odvolanie, ktoré máte, odvolanie z dohovoru. Takže sa mi podľa mňa nepáči, pokiaľ ide o mesto NFL. “V minulosti sa Kraft zaobchádzal s charakterom ľudí, od Aarona Hernandeza po Donalda Trumpa, takže viete, že je to pravda aj vo Vegas .

Pre ligu, ktorá bola sužovaná negatívnymi problémami mimo terénu, vyhnutie sa Las Vegas by bola bezpečnou hrou. Ale NFL nie je bezpečné, bez ohľadu na to, koľko nevyžiadaných vedeckých štúdií publikuje, ktoré tvrdia inak. Liga vidí dolár na Strip a to je všetko, na čom záleží. NFL tím v Las Vegas je takmer určite strašný nápad, ale prinesie peniaze a titulky.Las Vegas Raiders bude príkladom NFL Rogera Goodella.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s