Eddie Jones oslabí austrálskych odborníkov “neúctivé” liečenie Anglicka

Jones reagoval nahnevane na to, čo nazval “odporným” propagačným videom vysielaným spoločnosťou Fox Sports pred prvým testom v Brisbane, a vzal výnimku z post-zápasových otázok, ktoré položil bývalý medzinárodný Stephen Hoiles, ktorý je zamestnaný na rugby show v rovnakej sieti.

Hoiles sa pokúsil urobiť radosť z reakcie Jonesa na víťazstvo 39-28 Anglicka, po ktorom trenér oslávil výsledok s druhou bývalou Wallaby Glen Ellou, ktorá pracuje s Anglicko ako koučing konzultant. Jones nebol blázon a verí, že turnajový tím si zaslúži viac rešpektu. “Videli ste promócie Foxu, sú to odporné,” povedal. “Je to docela ponižujúce a neúctivé voči tímu.” “Neobávajem sa o seba. Som schopný zvládnuť, nebojte sa o to.Všetko, čo hovorím, je, že v médiách sa vyskytol neúctivý spôsob, akým sa v médiách zaobchádzalo. “

Hlavný tréner tiež podozrieva, že môže prísť ešte viac. “Som si istý, že sa všetci budú zblázniť,” povedal Jones. “Bola tu rad bývalých hráčov Wallaby – mal si Hoiles, mal si Simona Poidevina a ty si mal Phil Kearns. David Campese musí byť niekde. On prichádza s istotou.Môžem vidieť, že budúci týždeň sa niečo stane. “

Jones nie je žiadny cudzinec v médiách v jeho rodnej krajine, ale pojem austrálsky trénovať Anglicko na sériové víťazstvo nad Wallabies je jasne zdrojom potenciálnym miestnym trením.

Hostiteľská línia pochybností Hoilesa – “Vy ste v tlači viac než Donalda Trumpa tento týždeň…Vy a Glen ste vyzerali zmiešaným spôsobom, ako ste sa na chvíľu tešili v krabici? “- tiež zdalo, že nepôsobí na svoju krajanku Ellu, ktorá následne tweeted:” Swing Low Sweet Chariots. “Anglicko však zostáva ostražité svojim hosťom, pričom Jones trvá na tom, že jeho hráči budú musieť vystupovať lepšie ako to urobili v Brisbane. “Je to ako vyskúšanie Test stovky, nikto to nikdy nebral od teba. Urobili sme to, ale budúci týždeň je ešte dôležitejšie.Austrálsky tím dáva prednosť tomu, aby boli podradní, takže budú šťastní. Nenávidia tady straty. Musíme sa uistiť, že máme dobré zameranie. Austrálii prídu na nás vľavo, vpravo a do stredu. “Wallabies budú mať bez svojho svetového trieda Davida Pococka, ktorý bude šesť týždňov zarazený s zlomeninou očnej zásuvky. zvyšok série, ale Jones hovorí, že Anglicko nemá žiadne naliehavé otázky výberu. “Chceme každý týždeň zlepšiť stránku, to je všetko, čo sa snažíme robiť.Nevidím to ako problémy s výberom. “Facebook Twitter Pinterest Eddie Jones: Anglicko sa môže po víťazstve nad Austráliou ešte vylepšiť George Ford, vplyvná náhrada v sobotu, bude medzi tými, miesto. “Je to veľký týždeň vpred,” povedala muška polovica. “Všetci sme hrali hru a môžeme sa pozrieť na video navzájom. Bude zaujímavé to, čo tímy budú robiť budúci týždeň, pokiaľ ide o taktiku. “Anglicko nikdy nezískalo tri testové série na južnej pologuli, ale v Melbourne získalo úspech. V júni 2003 porazili Wallabies 25-14 pred tým, ako porazili rovnakých súperov, potom trénovali Jones, v novembrovom finále Svetového pohára v Sydney.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s