Wales ‘George North vylúčil na zvyšok turné na Novom Zélande s údermi zranenia

Wales ‘nádeje na odrazenie sa od ich porážky na Novom Zélande v prvej skúške trpia vážne späť s novinkami, že George North bude chýbať zvyšok turné kvôli utrpenie zranenia on zobral v priebehu hry v Eden Park v sobotu. Northampton Saints krídlo bolo zranené v konečnom ťahu o porážku 39-21 majstri sveta, keď sa pokúsil zastaviť nahradenie šlapky Nathan Harris bodovanie piatok Všetkých Blacks pokúsiť .

Rhys Patchell, nástroj Scarlets späť a Wales Under-20 krídlo Keelan Giles boli odvezené aby pôsobili ako kryt.Sever po Dan Lindiate, Paul James a Lloyd Williams ako posledný zranený z pôvodnej turné tímu. Wales čelí Waikato Chiefs v Hamilton v utorok večer a potom dokončiť svoje tri série Test proti All Blacks v Wellington tento víkend a Dunedin dňa 25. júna. Sam Warburton, zatiaľ, povedal, že Wales nebude odložený tým, že ďalšie potenciálne víťazstvo na južnej pologuli vyskočil z ich uchopenie v poslednom štvrťroku, pretože pripraviť sa čeliť všetkým čiernym znova.

Daleko od toho, aby sa zhlboka na jeho strane kapitulácie 21-18 olovo v hodine proti All Blacks v Aucklande, pozemok, kde nebol porazený v 35 hrách od roku 1994 kapitán Walesu žiadal, aby sa jeho tím držal na svojich zbraniach a zostal na útoku. “Dúfam, že spôsob, akým tu hráme, sa môžeme vrátiť na severnú pologuli, a daj si loptičku rukami viac do budúcnosti, “povedal Warburton.

” Eve čas, ktorý trénujeme, začneme každú reláciu s ovládacími schopnosťami.Robíme to štyrikrát alebo päťkrát týždenne a povzbudzujeme hráčov, aby tak hrali. Také sme v minulosti nehrali, nie preto, lebo tréneri nechceli, aby sme sa, ale preto, že sme neboli sami ochotní vziať tieto riziká. Ako hráči musíme vziať trochu zodpovednosti. “” Tu sme si mysleli, že musíme vziať tieto riziká a musíme ísť za to. To bolo posolstvo od trénerov odkedy sme sem prišli a hráči to vzali na palubu. “Je to určite zábavnejšie hrať a bolo skvelé vidieť Tobyho [Faletau] bodovania do piatich minút , Je to len prípad jednoduchých vecí.

“Myslím, že sme urobili niekoľko krokov v našej útočiacej hre a sú to pozitíva, ktoré sa dostaneme do ďalšej hry.Stále si myslíme, že máme v sérii šancu a až kým sa rozhodne nezmizne, postoj, ktorý budem vždy mať, je, že všetko je možné. Určite chceme získať jednu výhru, ale nechcete sem prísť a len sa na to vyrovnať. Chcete dosiahnuť svoje pamiatky vyššie. “

Získať viac skúseností prostredníctvom nového, rozsiahlejšieho štýlu je jedna vec, ale nájsť spôsob, ako zatvoriť obchod v záverečných fázach a zastaviť alarmujúci tok bodov proti nim je rovnako naliehavé.V posledných siedmich zápasoch proti Walesu Všetci čierni dosiahli 89 bodov, z toho 12 zápasov v poslednom štvrťroku v porovnaní s Walesom 34 a 3. V druhom pokuse od pozoruhodného Waisakeho Nahola, kapitána Read a výmenná šlapka Nathan Harris poskytla konečné nechty vo waleskej rakve, keďže Nový Zéland zdokonalil tempo a intenzitu a vzal Warburton a co do veľmi nepohodlných oblastí. Warburton verí, že jeho tím bude lepšie zažiť prvú ruku, čo to robí je rád hrať proti majstrom sveta vo vlastnom dvore.Musí si však byť vedomý toho, že sa vylepší len vtedy, keď sa séria rozvíja.

Zatiaľ Luke Charteris bude kapitánom Walesovej strany, ktorá má sedem hráčov, ktorí v prvej porážke testov, keď sa ujali Waikato Chiefs v sobotu v utorok. Warren Gatland bol nútený hrať Scott Williams, Gareth Davies, Rob Evans, Scott Baldwin, Tomas Francais, Jake Ball a Ellis Jenkins proti dvojnásobným šampiónom Super Rugby. tiež požiadal Bradleyho Daviesa, Rossa Moriartyho a Garetha Anscombe, aby sa prípadne zdvojnásobili z lavičky.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s